Služby

Milióny metrov štvorcových predaných a prenajatých priestorov, stovky úspešných transakcií, množstvo prestížnych nadnárodných ocenení. Za viac ako dekádu svojej existencie sme potvrdili, že našim klientom vieme pomôcť vo všetkých otázkach týkajúcich sa využitia komerčných nehnuteľností. Či už hľadáte priestory na priemyselnú výrobu, kancelárie či sklady, zháňate pozemok alebo chcete investovať, v 108 AGENCY vám poradíme na základe expertnej znalosti a dlhoročným skúsenostiam. Úzka spolupráca medzi oddeleniami nám navyše umožňuje riešiť požiadavky klientov skutočne komplexne.

Portfólio služieb

Pre majiteľov

Stanovenie vhodnej stratégie prenájmu je kľúčové pre efektívne rokovania o využití komerčných priestorov a maximalizáciu výnosu v čase. Ku každému prípadu pristupujeme individuálne, vychádzame z aktuálnej situácie na trhu, ktorú priebežne vyhodnocuje náš analytický tím, a vieme vám tak objektívne poradiť a zhodnotiť možnosti a limity vyjednávania.

Zaistenie prenájmu voľných priestorov v rámci objektu je najčastejšou formou našej spolupráce s majiteľmi nehnuteľností. Zoznámime vás so situáciou na trhu, predstavíme dopyty zo strany záujemcov a následne sa ujmeme úlohy mediátora rokovaní s cieľom dosiahnuť optimálne nájomné podmienky.

Predaj komerčnej nehnuteľnosti vyžaduje detailný prehľad o trhu, realistické ocenenie a expertné zhodnotenie možného dopytu. Prevedieme vás celým procesom tak, aby sme maximalizovali váš výnos a minimalizovali riziká.

Pre nájomcu

Zoznámime vás s aktuálnou situáciou na trhu a zostavíme prehľad najlepšie vyhovujúcich priestorov. Vždy sa snažíme maximálne vyhovieť zadaniu a zároveň predstaviť dostatok ponúk, aby bolo možné ich objektívne posúdiť a porovnať. Na tomto základe následne spoločne vyberieme preferované projekty na individuálne jednanie.

S expertnou znalosťou sa ujmeme úlohy mediátora medzi zmluvnými stranami pri hľadaní optimálneho nastavenia podmienok nájomného vzťahu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme obe strany doviesť k vzájomnej zhode.

V portfóliu našich služieb máme aj komplexnú formu spolupráce „na kľúč“, kedy za vás plne prevezmeme zodpovednosť za vyjednanie nájomných podmienok. Odmena sa potom odvíja od výšky dosiahnutých úspor.

V mnohých prípadoch je výhodnou cestou k optimalizácii prevádzkových nákladov podnájom už prenajatých priestorov. Preto jeho sprostredkovanie predstavuje žiadanú formu spolupráce. Pomôžeme vám nastaviť podmienky podnájmu a samozrejme zaistíme vhodnéhoužívateľa priestorov.

Informácie sú základom pre správne rozhodnutie. S tým vám pomôžeme vďaka prehľadu o trhu, skúsenostiam a dlhoročnému zberu dát. Či už ide o konzultáciu, prípravu štúdie alebo vyhodnotenie lokality, pripravíme pre vás zodpovedne všetky podklady.