108 osobností

Marek Votava

Marek Votava

Marek Votava

Associate | Investment

Marek v 108 AGENCY pôsobí v tíme investícií. V realitách sa pohybuje od roku 2007, kedy nastúpil do developerskej spoločnosti Daramis Group ako projektový manažér. Marek bol zodpovedný napríklad za úspešný rezidenčný projekt v Holešovickom prístave – River Lofts alebo Rezidencie Tupolevova v Letňanoch. Následne pôsobil ďalšie 3 roky ako vedúci oddelenia prípravy zákaziek stavebnej spoločnosti Thermia-Bau, a.s. Neskôr realizoval vlastný rezidenčný developerský zámer v Karlových Varoch. Marek študoval na stavebnej fakulte na ČVUT v Prahe.

Keď Marek práve nepracuje pre 108, venuje sa aktívne lyžovaniu, hrá tenis alebo cvičí jogu. Najradšej však trávi čas so svojou rodinou.

Čo považuješ za svoj najväčší profesijný úspech v rámci “stoosmičky”?

Rád spájam ľudí a v prípade realizovaného predaja výrobného komplexu KS Klima-Service v Příbrame sa mi podarilo spojiť amerického investora s lokálnym developerom a na mieru postavili výrobnú halu pre KS Klima-Service, ktorú som následne predal lokálnemu privátnemu investorovi ako dlhodobú investíciu. Everybody is happy deal :-))

Späť