10september2019

Kolaudačná party nových office priestorov 108 AGENCY

Dňa 5.9.2019 sa uskutočnila kolaudačná party nových kancelárií 108 AGENCY na ktorej sa zúčastnilo viac ako 50 vybraných hostí.

Minulý mesiac sa 108 AGENCY spolu s partnerskou firmou Edgar Baker presťahovala do nových priestorov na Hodžovom námestí 1/a do budovy Astoria Palace hneď oproti prezidentskému palácu v Bratislave.

Na počesť tejto veľkej zmeny sa konala party na otvorenie nových priestorov, kde boli pozvaní všetci naši najvýznamnejší klienti a obchodní partneri z oblasti logistiky, e-commerce, architektúry, práva a samozrejme HR.

Celý večer sa niesol v znamení príjemnej a uvoľnenej atmosféry s krásnymi výhľadmi na Staré Mesto Bratislavy doplnený zaujímavými rozhovormi. Určite k tomu dopomohol aj veľmi chutný catering a prezentácia vlastných vín pánom Tomášom Bonom z Regusu.

„Z nových kancelárii sa tešíme. Je to pozitívna zmena, ktorá posunula firmu dopredu v efektivite práce, združila tím a takisto zlepšila synergiu a využívanie zdrojov informácii medzi 108 AGENCY a personálnou agentúrou Edgar Baker. Určite chceme naďalej pokračovať v starostlivosti o našich zákazníkov a fanúšikov a stretávať sa s nimi tak často ako je to možné,“ dodáva Branislav Jendek, Managing Director 108 AGENCY Slovensko.

Späť