18jún2018

BIG BOX LOCATOR – NOVÁ PLATFORMA NA VYHĽADÁVANIE VEĽKÝCH SKLADOV

Úplne nový projekt s rozsiahlou databázou skladových projektov spúšťa realitno-poradenská spoločnosť 108 AGENCY. Platforma je zameraná na prehľadné predstavenie jednotlivých možností skladovania v projektoch nad 40.000m2 naprieč regiónom CEE, teda štátmi strednej a východnej Európy.

Rastúci dopyt po skladových riešeniach s väčším rozsahom prináša nový trend výstavby skladových hál, ktoré sa všeobecne volajú „big box“.  Práve na tieto projekty sa zameriava nová platforma realitno-poradenskej spoločnosti  108 AGENCY. Na samostatných  stránkach www.bigboxlocator.com tak môžu záujemcovia nájsť prehľadnú databázu skladových kapacít ako vo výstavbe, tak aj vo fáze projektov alebo pripravených pozemkov.

big-box-locator

Web je zameraný na poskytnutie uceleného prehľadu naprieč regiónom CEE s cieľom predstaviť maximálne množstvo dostupných skladových kapacít. S ohľadom na limitované množstvo ponúk takéhoto rozsahu a stále rastúcim záujmom ako zo strany logistických, tak aj výrobných alebo e-.commerce spoločností, vníma 108 AGENCY spustenie tejto platformy ako ďalší krok ku skvalitneniu poskytovaných služieb potenciálnym ako aj existujúcim klientom.

“Vznik projektu BigBox Locator je motivovaný našimi skúsenosťami z posledných rokov, kedy cítime rastúci záujem o komplexné riešenie skladovania v rámci centralizovaných projektov značného rozsahu. Klientom tieto prevádzky prinášajú maximálnu efektivitu a do budúcnosti očakávame, že tzv. „big box“ projekty budú naberať na význame nielen u nás, ale naprieč celým regiónom CEE,“ uvádza Jakub Holec, Managing Director 108 AGENCY, ktorá portál prevádzkuje.

V Slovenskej republike medzi najznámejšie príklady big box výstavby sklad revereznej logistiky spoločnosti Amazon v Seredi, ktorá predstavuje  s rozlohou 60 000 mjednu z najväčších skladových hál u nás, alebo projekt skladu Continental v areáli Invest4 See v Dubnici nad Váhom s rozlohou 80.000 m2.

Späť