21september2019

108 AGENCY otvára dvere mladým talentom

Tím 108 AGENCY sa opäť rozrastá, v našej firme sme nedávno privítali trojicu nových kolegov. Mladé tváre rozšírili oblasť analytiky a konzultantského oddelenia. Všetci traja nováčikovia už majú za sebou úspešné zapracovanie sa a svojim nasadením potvrdzujú, že nachádzanie a vytváranie nových talentov je rovnako úspešnou stratégiou ako naberanie seniorných zamestnancov.

Jedným z trojice prírastkov v našich radách sa stal Štefan Ličartovský, ktorý pôsobí na novej pozícii 108 ako Consultant - Office Agency. Prišiel k nám z Sodexa, kde bol Operation supervizorom v rámci integrovaného facility managementu (Johnson & Johnson contract). Štefan má rád cestovanie, dobré jedlo, hudbu a svojich priateľov.

Na pozíciu Junior Investment Analyst nastúpila Monika Linhartová, ktorá predtým zastávala pozíciu Account manažérky v Real Food Production. Rada s vami pokonverzuje napríklad o wakeboardingu a cestovaní.

Čerstvou posilou firmy sa stal tiež Vilém Říha, nový Research Analyst, ktorý má za sebou trojročnú skúsenosť so správou nehnuteľností a chce naviazať na svoje štúdium sociálnej antropológie. Má rád divadlo, hudbu, filmy, skauting a vo svojom voľnom čase sa venuje dobrovoľníctvu.

Všetkým prajeme veľa úspechov a tešíme sa na spoluprácu!

Späť