08december2014

Vetropack Nemšová prichádza do Prologis Park Nové Mesto

Krátko po spustení novej verzie slovenského realitného portálu SKLADUJ.sk môže 108 AGENCY, ako prevádzkovateľ webu, osláviť prvý väčší úspech. Spoločnosť Vetropack Nemšová si prostredníctvom tohoto portálu prenajala viac ako 4 300 m2 moderných priemyselných priestorov v Novom Meste nad Váhom na Slovensku.

Výrobca sklenených obalov pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel, Vetropack Nemšová, si na 5 rokov prenajal takmer 4 000 m2 skladových priestorov kategórie A a ďalších viac ako 300 m2 kancelárií v Prologis Park Nové Mesto108 AGENCY v Českej republike dlhodobo spolupracuje so spoločnosťou Prologis, teraz sa jedná o prvú úspešnú spoluprácu aj v rámci Slovenska.

108 AGENCY prevádzkuje tiež českú verziu portálu - SKLADUJ.cz. Obidva portály, SKLADUJ.cz a SKLADUJ.sk, sú určené pre logistických operátorov a majiteľov nehnuteľností, ktorí ich chcú predať alebo prenajať. Vďaka portálu môžu využívať bezplatnú inzerciu a svoje ponuky priestorov si tu aj čiastočne spravovať. Výhodou portálu je tiež veľmi jednoduchá orientácia a vyhľadávanie jednotlivých nehnuteľností a služieb pre dopytujúcich, ako aj možnosť poradenstva a konzulácie so zástupcami portálu. Web okrem klasickej inzercie, umožňuje inzerentom aj široké možnosti v oblasti marketingovej podpory ich nehnuteľností a služieb.

Späť