17jún2013

Továreň Panasonic v Žatci novým členom siete CTPark

108 AGENCY s potešením oznamuje úspešné zavŕšenie spolupráce so spoločnosťou Panasonic, ktorá vyvrcholila predajom moderného výrobného závodu v Žatci.

Spoločnosť Panasonic poverila priemyselné oddelenie 108 AGENCY predajom výrobného závodu v Žatci, kde je budova s celkovou rozlohou 36 000 m2 v hodnote 40mil.Eur a priemyselné pozemky s rozlohou 23,6 ha. Priemyselný tím 108 AGENCY v rekordne krátkej dobe našiel prvého vážneho záujemcu, ktorý sa neskôr stal aj novým majiteľom nehnuteľnosti. Celý areál odkúpil tento rok v júni popredný európsky developer CTP.

Novou transakciou spoločnosť CTP rozšírilasvoje už aj tak bohaté portfólio industriálnych zón a ich dvadsiatym druhým priemyselným parkom sa na území Českej republiky stal CTPark Žatec. Spoločnosť CTP Investje inovatívna developerská spoločnosť poskytujúca komplexné služby rozvoja komerčných lokalít. Spoločnosť sa špecializuje na investičnú výstavbu a financovanie veľkých priemyselných stavieb určených k prenájmu a na projekty prvotriednych kancelárskych, viacúčelových a predajných priestorov.

Spoločnosť Panasonic je jeden z najväčších výrobcov spotrebnej elektroniky, ktorý Fortune 500 radí na 3. miesto v odvetví elektronika a elektrotechnika. Spoločnosť bola založená v roku 1918 v japonskom meste Osaka pánom Konosuke Matsushitoua vyrástla z prvých troch zamestnancov na dnešných takmer 260 000.
 

Späť