10december2014

Štěrboholská Business Center je plne prenajatý

Komerčný areál v Průmyslové ulici v Prahe 10 ponúka cca 6 500 m2 prenajímateľnej plochy, ktorá je v súčasnosti plne využitá. Prostredníctvom 108 AGENCY, ktorá zaisťuje prenájom a kompletný asset manažment objektu, tu predlžujú nájomníci svoje aktuálne zmluvy a podarilo sa tiež získať niekoľko nových nájomníkov.

Svoju aktuálnu prenajatú plochu v Štěrboholská Business Center rozširuje predný dodávateľ ucelených riešení a produktov v oblasti ICT, projektovania a výstavby optických a metalických sietí, NN sietí, meracích systémov a softvérov, spoločnosť VYDIS Group. Spoločnosť rozšírila svoje priestory na celkových 1 900 m2 kancelárskych priestorov a 1 300 m2 skladových priestorov, zároveň predĺžila prenájom na ďalšie obdobie.

Dlhodobo predĺžila nájomnú zmluvu tiež spoločnosť STILL, celosvetový poskytovateľ intralogistických riešení na mieru, ktorá si k stávajúcej ploche prenajala zázemie skladu. Spoločnosť tu využíva teraz celkovo plochu o veľkosti viac ako 2 250 m2.

Medzi nových nájomcov Štěrboholská Business Center patrí napríklad spoločnosť Selecta, európsky líder v oblasti predajných automatov, ktorá si pre svoju prevádzku v budove prenajala nové komerčné priestory. Kancelárie tu najnovšie využíva aj spoločnosť easyMed, pôsobiaca v oblasti zdravotníctva.

Lokalita, v ktorej sa Štěrboholská Business Center nachádza, ponúka pohodlné spojenie osobnou aj hromadnou dopravou do centra mesta a na hlavné ťahy diaľnice. Okolie areálu tvorí prevažně komerčná zástavba.

Späť