14máj2018

Spoločnosť ZF TRW otvoril nový externý sklad v Trenčíne

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, ktorá vznikla zlúčením nemeckej spoločnosti ZF a americkej spoločnosti TRW združuje to najlepšie z dvoch svetov: vedúce technológie v technike pohonov a aktívne i pasívne bezpečnostné systémy, ako aj vývoj a výskum systémov. V Trenčíne si prenajala nové priestory v areáli AU Optronics. Prenájom 4.000 metrov štvorcových zabezpečil Branislav Jendek, managing partner a vedúci industriálneho tímu spoločnosti 108 AGENCY Slovensko.

Závod ZF TRW v Novom je orientovaný najmä na osobnú a prevádzkovú bezpečnosť v automobiloch. „Po naplnení kapacity vo svojom závode v Novom Meste nad Váhom potrebovali nájsť nové priestory v blízkom okolí. „Sme veľmi radi, že kvalita našich produktov a rastúci záujem našich klientov neutícha. Vďaka neustálemu rastu sme potrebovali nájsť externé skladové priestory v blízkosti súčasnej prevádzky. Po analýze trhu sme tieto našli v areáli AU Optronics v Trenčíne,.“ hovorí Rudolf Danaj, purchasing manager spoločnosti ZF TRW.

Vyhľadanie nových priestorov zabezpečil Branislav Jendek, managing partner a vedúci industriálneho tímu spoločnosti 108 AGENCY Slovensko. „Sme veľmi radi, že spoločnosť ZF TRW sa na nás obrátila s dôverou pri vyhľadaní ich externých skladových priestorov. Spolupráca s nimi bola pre nás veľkou výzvou a tešíme sa, že sme naplnili ich očakávania. Veríme, že na túto spoluprácu nadviažeme aj v budúcnosti.“

image

Nová prevádzka bude v priestoroch spoločnosti AU Optronics. „Spoločnosť ZF TRW je klient, ktorý zaplnil posledný voľný priestor v našej budove. Sme radi, že výroba na Slovensku stále rastie a mohli sme poskytnúť priestory tak etablovanej spoločnosti akou je ZF TRW,“ hovorí Štefan Hrebík, asset manažér spoločnosti AU Optronics Danfoss Power Solutions.

Späť