Retail agency & Pop-Up

V retail oddelení sa zameriavame na dlhodobé, ale i krátkodobé prenájmy obchodných plôch. Našim cieľom je uľahčiť klientom orientáciu na trhu a pomôcť im nájsť ten správny projekt za najvýhodnejších podmienok. Pretože kvalitné produkty či služby potrebujú kvalitný priestor.

Retail agency & Pop-Up

RETAIL AGENCY

Našou špecializáciou sú komerčné priestory v rámci administratívnych a rezidenčných objektov. V ponuke ale máme tiež regionálne retail parky či obchodné centrá. Ak hľadáte vhodné miesto pre Váš obchod alebo značku, poskytneme Vám odbornú konzultáciu vrátane predstavení potenciálnych príležitostí. Máme viac ako 12 rokov skúseností na českom trhu a prevedieme Vás celým procesom od zámeru až po uzavretie zmluvy. 

POP-UP

Všetko začína myšlienkou. Objavte pop-up – krátkodobý prenájom pre Vaše nápady.

Skvelý nápad potrebuje k realizácií unikátne miesto a my sme tu preto, aby sme našli to Vaše. Chcete predstaviť nový produkt, značku alebo projekt? Spoločne nájdeme ten najlepší pop-up priestor na mieru Vašim požiadavkám. Naviac pre Vás pripravíme koncept, design priestoru a zorganizujeme celý event. Máme za sebou desiatky úspešných realizácií. V náväznosti na rastúci dopyt po krátkodobom prenájme zaujímavých obchodných priestorov sme spustili originálnu platformu „The Prostor“, kde nájdete našu aktuálnu ponuku priestorov a realizácií pop-upov.

  • Vyhľadanie priestorov
  • Produkcia eventov
  • Konzultácie
  • Krátkodobé prenájmy
  • Prenájom priestorov