Retail & Pop Up

Atraktívna prezentácia produktov či služieb je základom ich komerčného úspechu a vhodný výber priestorov tak nie je možné zanedbať. Či už sa jedná o dlhodobé komerčné prenájmy, či krátkodobejšie pop-up eventy, radi záujemcom o tieto nehnuteľnosti poskytneme poradenstvo zamerané ako na samotné vyhľadanie, tak aj nasledujúci koncept projektu či jeho marketing.

Retail & Pop Up

VŠETKO ZAČÍNA MYŠLIENKOU, OBJAVTE KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM PRE VAŠE NÁPADY

Skvelý nápad potrebuje k realizácii unikátne miesto a my sme tu preto, aby sme našli to vaše. Chcete predstaviť nový produkt, značku alebo projekt? Spoločne nájdeme ten najlepší priestor na mieru Vašim požiadavkám. Pomáhame  s výberom vhodných priestorov od realizácie pop-up storov a eventov až po produkciu. Je na Vás, či si vyberiete priamo z našej ponuky priestorov alebo nás kontaktujete a zrealizujeme Vašu myšlienku spoločne.

V nadväznosti na rastúci dopyt prenájmu zaujímavých obchodných priestorov sme sa pustili do realizácie úplne novej platformy „The Prostor“. Projektu sa ujal Dušan Hríbal, ktorého úlohou je ponúkať klientom krátkodobé prenájmy komerčných priestorov formou pop-up konceptov.

Viac informácií o projekte a samotnú ponuku zaujímavých priestorov k prenájmu nájdete na webe www.theprostor.cz

 


NÁŠ PROJEKT

the_protor