Kancelárie

Inšpiratívne, moderné a príjemné pracovné prostredie je základným predpokladom rozvoja každej spoločnosti. Zároveň predstavuje významný aspekt rozhodovania potenciálnych zamestnancov, na čo v súčasnej dobe nesmieme zabúdať. Klientom radi poskytneme komplexné poradenstvo zamerané ako na výber vhodného projektu, tak jednanie o nájomných podmienkach, či s radou ďalších aspektov súvisiacich s prenájmom administratívnych priestorov.

Kancelárie

Kladieme dôraz na pochopenie potrieb a možností našich klientov rovnako ako na pravidelný kontakt s našimi obchodnými partnermi. To nám umožňuje efektívne pracovať na jednotlivých obchodných prípadoch. Kancelárskymi priestormi a obchodnými nehnuteľnosťami sa zaoberáme od roku 2009 a za ten čas sme v tomto segmente získali bohaté skúsenosti. Sledujeme vývoj na trhu, prehlbujeme svoje znalosti, aby sme vždy poskytli komplexné služby, ktoré zodpovedajú najnovším požiadavkám a trendom v odbore.

Zameriavame sa predovšetkým na administratívne centrá, kancelárske budovy a komerčné priestory v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku.

Hľadáte komerčné priestory?

Môžeme Vám ponúknuť ako existujúce, tak aj pripravované kancelárske a obchodné projekty jednotlivých developerov, u ktorých naviac oceníte výhodu prípravy priestorov na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. Vytvoríme konkurenčné prostredie medzi prenajímateľmi a pomôžeme Vám vyjednať tie najlepšie podmienky.

Hľadáte nájomcu alebo investora?

Pomôžeme Vám so stratégiou prenájmu alebo predaja na obchodnej, zmluvnej ako aj marketingovej úrovni. Cielene vyhľadáme vhodného nájomcu alebo kupca pre daný projekt a v prípade záujmu Vás aj zastúpime na všetkých jednaniach. V neposlednej rade sme schopní ponúknuť správu kancelárskych a obchodných nehnuteľností, vrátane doplnkových služieb.


Naše projekty

najdikancelarie.sktheprostor.cz

  • Kapacitné štúdie
  • Konzultácie / analýzy
  • Prenájom priestorov
  • Odhad nehnuteľnosti
  • Právne služby
  • Stratégie prenájmu
  • Vyjednanie nájomných podmienok
  • Vyhľadanie nehnuteľnosti

Ako nás hodnotia?

Klienti