07apríl2022

SLOVLOG 2022

Priemysel

SLOVLOG, ktorý sa prvýkrát konal v roku 2007, je nielen najstarším, ale aj najväčším kongresom pre logistické a dopravné trhy na Slovensku. Cieľom kongresu je informovať a inšpirovať profesionálov v oblasti logistiky a umožniť im dozvedieť sa o nových trendoch a osvedčených postupoch vo svojich odvetviach.

Aj tento rok sa 108 AGENCY stala generálnym partnerom 14. ročníku konferencie SLOVLOG  na Slovensku. V roku 2020 a 2021 bol kongres posunutý kvôli šíreniu pandémie na túto jar – 7. a 8. apríla 2022.

14. ročník SLOVLOG bude zahŕňať celodenný program konferencie, ktorý bude zahŕňať dva špecializované popoludňajšie workshopy: RETAILOG a DIGILOG, zamerané na logistiku pre sektor maloobchodu a FMCG a podporu digitalizácie logistických procesov. Doprovodným programom kongresu budú BizLOG, organizované speed-datingové schôdzky; SEELOG, návštevy popredných logistických platforiem, kde je možnosť vidieť logistiku v praxi a Logistics Business Mixer, stále populárny neformálny večierok.

Jakub Velko, Senior Consultant v 108 AGENCY sa zúčastní panelovej diskusie s témou: Hľadanie nových ekonomických štandardov.

Tešíme sa na ďalší úspešný ročník kongresu SLOVLOG.

Pre viac informácií: https://slovlog.sk/

Späť