02október2017

Slovenská pobočka 108 AGENCY privítala nového partnera Mgr. Branislava Jendeka

Branislav Jendek sa stáva novou posilou industriálneho, kde nastupuje na pozíciu Head of Industrial. Braňo má za sebou 5 ročnú skúsenost z medzinárodnej konzultačnej spoločnosti CBRE, kde pôsobil na pozícii Senior konzultant a špecialista na Automotive klientov.

Keďže cítime obrovskú aktivitu na industriálnom poli, sme veľmi radi, že partnerom v našej slovenskej pobočke sa stal práve Branislav Jendek. Verím, že bohaté skúsenosti, ktoré získal počas svojho dlhoročného pôsobenia na realitnom trhu významne prispejú k posilneniu značky 108 AGENCY na trhu. Vďaka jeho niekoľkoročným skúsenostiam a prehľadu na trhu priemyselných a logistických nehnuteľností sa bude sústrediť predovšetkým na nové akvizície, pozemky určené pre priemysel renegociácie zmlúv“, uviedla Miroslava Šáchová, konateľka slovenskej pobočky 108 AGENCY.

Brano Jendek, managing partner, dodáva: „Slovenska republika rovnako ako aj celá stredná Európa zažíva vynikajúce obdobie, ktoré praje rozvoju nášho podnikania. Teším sa na pokračovanie úzkej spolupráce s kolegami a klientmi v Českej republike ako aj na Slovensku.

Späť