108 osobností

Robert Sgariboldi

Robert Sgariboldi

Head of Industrial Agency, CFO

Robert pôsobí v 108 AGENCY ako Head of Industrial Agency a CFO. Má na starosti finančné riadenie firmy a podporu jej ďalšieho obchodného rozvoja v rámci Českej republiky a celého regiónu strednej a východnej Európy. Vyštudoval finančný management a posledných viac ako 18 rokov pracoval v švajčiarskej národnej logistickej a prepravnej spoločnosti Panalpina. Počas tejto doby Robert pôsobil na mnohých pozíciách v prevádzkovom, obchodnom a  strategickom riadení spoločnosti na lokálnej aj európskej úrovni. Robertovou poslednou pozíciou pred nástupom do “stoosmičky” bola funkcia generálneho riaditeľa a jednateľa pre Českú republiku a Slovensko.

Keď Robert práve nepracuje pre 108, zaujíma sa o nové technológie a inovácie akéhokoľvek druhu. Nájdete ho na golfovom greene alebo na horskom bicykli.

Aká tvoja vlastnosť tí v práci najviac pomáha? Ktorá je ti naopak najväčšou prekážkou?

Najviac mi asi pomáha schopnosť otvorene sa baviť o problémoch a nachádzať vhodné riešenia. Prekážkou je pre mňa asi občas snaha hľadať pevne daný systém a pravidlá v každej situácii, pretože prostredie 108 AGENCY je veľmi dynamické a kreatívne... :)

+420 724 281 230
[email protected]

Späť