28apríl2022

Obhájili sme prvenstvo na HOF Awards!

Po štvrtýkrát v rade získala naša realitno-poradenská spoločnosť ocenenie na prestížnych HOF Awards v kategórii Best Industrial/Warehouse Real Estate Agency. Rozšírili sme ale teritoriálny dosah: popri prvenstve v regióne strednej a východnej Európy (CEE) sme triumfovali aj v oblasti juhovýchodnej Európy (SEE). Ocenenie a naše poďakovanie tak patrí pražskej centrále, rovnako ako našim tímom v Maďarsku a na Slovensku.

HOF (Hall of Fame) Awards sú vyvrcholením série renomovaných odborných cien CIJ Awards. O víťazoch nerozhoduje len kvalifikovaná porota, ale aj čitatelia kredibilného magazínu CIJ v dotknutých regiónoch. Patria medzi nich aj koncoví zákazníci – developeri, nájomcovia a ďalšie profesie spojené v našej kategórii s trhom industriálnych priestorov.

Ocenenie prichádza necelých päť mesiacov po tom, čo sme vzišli ako víťazi z českej, slovenskej aj maďarskej edície CIJ Awards. „Konjunktúra v segmente priemyselných nehnuteľností so sebou prináša stále vyššiu konkurenciu. Tým skôr si vážime názor rozhodujúcich odborníkov rovnako ako fakt, že sme dlhodobo hodnotení ako špičkoví špecialisti na predaje a prenájmy skladov, výrobných priestorov i rozvojových pozemkov,“ konštatuje Jakub Holec, CEO a zakladateľ 108 AGENCY.

Späť