22
november 2019

Novým CFO 108 AGENCY je Robert Sgariboldi

Robert Sgariboldi posilňuje 108 AGENCY. Bude zastávať pozíciu finančného riaditeľa spoločnosti.

Robert Sgariboldi pôsobil viac ako 18 rokov vo švajčiarskej nadnárodnej logistickej a prepravnej spoločnosti Panalpina. V Panalpine sa pohyboval od začiatku jej príchodu na český trh až do prevzatia celej skupiny dánskym konkurentom DSV. Behom tejto doby zastával radu rolí v prevádzkovom, obchodnom a strategickom riadení spoločnosti na lokálnej aj európskej úrovni. Jeho poslednou pozíciou v Panalpine bola funkcia generálneho riaditeľa a jednateľa pre Českú republiku a Slovensko.

„Túto novú pozíciu vnímam ako príležitosť podporiť další úspešný rozvoj 108 AGENCY v Českej republike a ďalších štátoch, kam spoločnosť plánuje expandovať. So sektorom komerčných nehnuteľností som sa veľa rokov stretával zo strany užívateľa a som veľmi rád, že budem mať teraz možnosť toto prostredie poznať hlbšie zo strany poskytovateľa, resp. sprostredkovateľa. 108 AGENCY má v Čechách aj na Slovensku skvelý tím uznávaných profesionálov a je mi veľkou cťou doplniť ich rady,“ hovorí ku zmene svojho pôsobiska Robert Sgariboldi.

Po nástupe do 108 AGENCY bude mať Robert Sgariboldi z titulu CFO na starosť finančné riadenie firmy a podporu jej ďalšieho obchodného rozvoja v rámci Českej republiky a celého regiónu strednej a východnej Európy, kam sa chystá 108 AGENCY v nasledujúcich dvoch rokoch expandovať. 

„Robert prichádza do 108 AGENCY s dlhoročnou praxou z oblasti komerčných nehnuteľností a som preto veľmi rád, že sa rozhodol rozšíriť náš tím. Prináša so sebou skúsenosti s podnikovými financiami a riadením ľudí, ktoré budú pre nás veľmi užitočné. Najdôležitejšie sú pre mňa samozrejme hodnoty, ktoré s Robertom zdieľame a ľudsky sme si sadli. Verím, že s Robertovou pomocou sa 108 AGENCY stane silným hráčom v regióne celej strednej a východnej Európe,“ uviedol Jakub Holec, CEO 108 AGENCY.

Späť