SME 108ČKA

Naše poslanie: Byť najlepší v tom čo robíme tým, že využívame moderné technológie a knowhow a poskytujeme služby, ktoré vždy predčia očakávania zákazníkov, skracujú ich cestu k tým správnym nehnuteľnostiam a zaisťujú ich efektívne a udržateľné využitie.

NAŠA PRÁCA NÁS BAVÍ

Naša práca pre nás nie je len zdroj príjmu. Baví nás to. Spájame ľudí, ktorí sú v pohode, majú o odbor záujem a zdieľajú rovnaké hodnoty. Zakladáme si na priateľskej  a otvorenej firemnej kultúre, ktorú všetci spoločne rozvíjame.

DÁVAME TOMU 108 %

Hľadáme nové príležitosti a možnosti, ako byť ešte lepší. Klienti ani partneri nás nemusia naháňať. Sme aktívni a robíme maximum pre to, aby sa veci posúvali vpred.

SME VŽDY PRIPRAVENÍ

Vystupujeme profesionálne a sme dobre pripravení. Zbierame informácie naprieč trhom a máme prehľad o tom, čo sa deje. Sľubujeme len to, čo vieme splniť a záväzky plníme. Vzdelávame sa, rozvíjame svoje schopnosti, aby sme si boli svojou prácou istí a mali pre klientov a partnerov pridanú hodnotu. Sme odborníkmi vo svojom odbore.

BUDUJEME DLHODOBÉ PARTNERSTVÁ

Zakladáme si na osobnom, individuálnom prístupe. Všetko čo robíme smerom k našim partnerom a klientom, ale aj interne v tíme, robíme v kontexte dlhodobého prínosu. O našich klientov sa staráme a dávame im niečo navyše. Zaujímame sa o odbor daného klienta aj jeho konkrétnu situáciu v širšom kontexte, aby sme mohli ponúknuť tú najlepšiu službu. Podporujeme biznis našich klientov, ak je na to príležitosť.

IDEME VPRED

Vymýšľame spôsoby ako byť o krok napred. Sledujeme trendy a hľadáme nové prístupy k riešeniu problému. Sme otvorení novým veciam a nebojíme sa ich skúšať. Pracujeme s novými technológiami a vyvíjame nástroje, ktoré pomáhajú klientom vybrať najlepšie riešenie. Zvyšujeme efektivitu fungovania zákazníkov, partnerov, tímu i celej 108čky.

SME FÉROVÍ A TRANSPARENTNÍ

Nerobíme podrazy. Robíme dlhodobo udržateľný biznis a vieme, že dobré meno na trhu máme len jedno. Je ťažké ho budovať a je ľahké o neho prísť. S klientmi a partnermi rokujeme na rovinu a neznevýhodňujeme  ich. Hľadáme win-win riešenie.

Späť