108 osobností

Milla Kalmár

Milla Kalmár

Senior Associate

Milla je členom maďarskej pobočky 108 AGENCY. Ako Senior Associate je zodpovedná za business development, zabezpečenie nových mandátov, získavanie nových klientov a udržiavanie vzťahov s partnermi s hlavným zameraním na priemysel a logistiku. 

Pred začatím spolupráce so 108 AGENCY pracovala ako Business Developer & Marketing Manager v spoločnosti CTP, kde bola zodpovedná za riadenie existujúceho portfólia a tvorbu nových obchodných príležitostí pre prebiehajúci development. Predtým pracovala v spoločnosti Cushman & Wakefield ako poradca v industriálnom oddelení. Má ekonomický titul so zameraním na medzinárodný obchod.

Keď Milla zrovna nepracuje pre 108, trávi svoj voľný čas cestovaním alebo v spoločnosti priateľov. Rada behá, chodí na túry a na prechádzky so svojím psom. 

Čím si vždy chcela byť?
 
Dlhú dobu som chcela byť geológom alebo učiteľkou talianskeho jazyka. Potom som sa stala profesionálnou vizážistkou. Už niekoľko rokov sú však mojou vášňou logistické a priemyselné budovy :) Nikdy neviete, čo budúcnosť prinesie!

+36 704 084 508
[email protected]

Späť