108 osobností

Lenka Mátlová

Lenka Mátlová

Lenka Mátlová

Regional Director | Office
Lenka sa na trhu s nehnuteľnosťami pohybuje viac ako desať rokov. Dlhodobo pôsobila v developerskej skupine ABLON Group, do ktorej portfólia patrili komerčné projekty ako Meteor Centre Office Park alebo Palmovka Business Centre, ktorá spravovala komerčné projekty ako Meteor Centre Office Park alebo Palmovka Business Centre, a kde mala na starosti obchodné vedenie českej pobočky. Po akvizícii skupiny ABLON Group investičnou spoločnosťou Czech Property Investments bola potom zodpovedná za inkorporáciu českého portfólia skupiny ABLON Group do štruktúry novej spoločnosti.

V 108 AGENCY vedie pobočku v Brne, kde sa v súčasnosti sústreďuje na posilnenie služieb spoločnosti na brnenskom trhu s komerčnými nehnuteľnosti, predovšetkým na trhu kancelárskych priestorov.

Je absolventom Právnickej fakulty Karlovej Univerzity v Prahe a tiež získala vysokoškolský diplom z Univerzity Seattle v Prahe, kde študovala odbor Globálnej management. Hovorí plynule anglicky a voľný čas rada venuje windsurfingu, cestovanie a fotografovanie.

Späť