24november2022

KONGRES SLOVLOG

Priemysel Účasť 108 agency

Kongres SLOVLOG je najväčšia a zároveň i jediná akcia zameraná na aktuálne trendy, hrozby a očakávania v logistike na Slovensku.

SLOVLOG, ktorý sa prvýkrát konal v roku 2007, je nielen najstarším, ale aj najväčším kongresom pre logistické a dopravné trhy na Slovensku. Cieľom kongresu je informovať a inšpirovať profesionálov v oblasti logistiky a umožniť im dozvedieť sa o nových trendoch a osvedčených postupoch vo svojich odvetviach. Kongres zároveň poskytuje účastníkom dostatok príležitostí na nadviazanie nových obchodných kontaktov a posilnenie existujúcich.

15. ročník SLOVLOG predstaví celodenný program, ktorý je rozdelený na dve tematické časti. Sprievodným programom kongresu sú BizLOG, organizované speed-datingové schôdzky; SEELOG, návštevy popredných logistických platforiem, kde je možnosť vidieť logistiku v praxi a Logistics Business Mixer, stále populárny neformálny večierok.

Aj tento rok je 108 AGENCY generálnym partnerom akcie. Hlavnou témou panelovej diskusie, ktorej sa zúčastní náš kolega Vladimír Vlha, Senior Project Manager, bude: Posvieťme si na náklady.

 Dejiskom podujatia je hotel DoubleTree by Hilton Bratislava a bude sa konať 24.–25. novembra 2022.

Späť