22
október 2020

Fórum LOG-IN

Fórum LOG-IN je jediná logistická akcia na Slovensku, ktorá je 100% zameraná na prípadové štúdie, inovácie, najefektívnejšie riešenia a nové projekty v logistike.

FÓRUM LOG-IN TENTO ROK AKO SÚČASŤ KONGRESU SLOVLOG

Vzhľadom k aktuálnej situácii na trhu, fórum LOG-IN, ktoré sa malo konať dňa 14. 5. 2020 v Doublee Tree by Hilton v Bratislave, presúva časť svojho programu ako popoludňajší workshop na kongres SLOVLOG, ktorý sa uskutoční 22. – 23. 10. 2020 v Senci. Súčasťou kongresu bude aj Galavečer logistických inovácií, na ktorom prebehne vyhlásenie ocenenia LOG-IN.

_________

Cieľom je informovať a inšpirovať logistických profesionálov, aby mohli využiť najnovšie poznatky v ich praxi, a zároveň im poskytnúť priestor na nadviazanie nových obchodných kontaktov.

Okrem odborného programu v rámci fóra prebieha tiež obľúbená speed datingová sekcia BizLOG. Po skončení odborného programu prebehne Galavečer logistickej inovácie, počas ktorej bude odovzdané nové Ocenenie LOG-IN  v niekoľkých kategóriach. Následujúci neformálny večerný koktejl je ideálnou príležitosťou na neformálnu diskusiu a networking.

Viac informácií nájdete pod odkazom: https://www.log-in.sk/

Späť