04október2018

Dokument Logistik sa sťahuje do nových priestorov

Československá spoločnosť Dokument Logistik, ktorá sa zaoberá skladovaním a správou dokumentov expanduje a sťahuje svoje skladové kapacity. V Senci si prenajali 2.500 metrov štvorcových skladových priestorov v priemyselnom parku spoločnosti Falcon. Prenájom zabezpečil Branislav Jendek, vedúci industriálneho tímu a managing partner spoločnosti 108 Agency Slovensko.

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR. Po naplnení kapacity vo svojich priestoroch v Rači, potrebovali nájsť nové priestory v susedstve. „Sme veľmi radi, že kvalita našich služieb a rastúci záujem našich klientov neutícha. Vďaka neustálemu rastu sme potrebovali nájsť nové skladové priestory v blízkosti súčasnej prevádzky. Po analýze trhu sme tieto našli v areáli Falcon v Senci,“ hovorí Dávid Hudec, riaditeľ spoločnosti Dokument Logistik, s.r.o. .

Vyhľadanie nových priestorov zabezpečil Branislav Jendek vedúci industriálneho tímu a managing partner spoločnosti 108 Agency Slovensko. „Sme veľmi radi, že spoločnosť Dokument Logistik sa na nás obrátila s dôverou pri vyhľadaní ich novej prevádzky. Spolupráca s nimi bola pre nás veľkou výzvou a tešíme sa, že sme naplnili ich očakávania. Veríme, že na túto spoluprácu nadviažeme aj v budúcnosti.“

Nová prevádzka bude v priemyselnom areáli spoločnosti Falcon. „Spoločnosť Dokument Logistik je etablovaná spoločnosť na trhu a klient, ktorého veľmi radi privítame v našich priestoroch,“ hovorí Toni Candini, CEO spoločnosti Falcon.  

Späť