09december2015

Český predajca biopotravín Country Life novo skladuje v Rudnej pri Prahe

Český výrobca a predajca biopotravín Country Life rozšíril svoje skladové kapacity. Novo si prenajíma priestory v areáli Prologis Park Prague-Rudná, kde od tohtoročného novembra pôsobí na približne 5 300 metroch štvorcových.

Spoločnosť Country Life, s.r.o., bola založená na jar v roku 1991 a bola vôbec prvá, kto priniesol biopotraviny na český trh. Spoločnosť je najväčším dovozcom, obchodníkom s bioprodukty a jedným z najväčších obchodníkov s produktmi zdravej výživy v Českej republike. Ponúka takmer 2 000 výrobkov, z toho bezmála 1 000 položiek v biokvalite. Sortiment zahŕňa trvanlivé a chladené potraviny, ovocie a zeleninu, pečivo, ekologické čistiace prostriedky a prírodnú kozmetiku.

Spoločnosť je výhradným dovozcom a distribútorom svetových značiek ako ProvamelEkolandGranovitaEdenMolen AartiDanivalEmile NoëlEcoverVoelkelDe RitDurance en Provence a ďalších. Medzi najväčších klientov veľkoobchodu Country Life patrí špecializované biopredajne a predajne zdravej stravy. K významným odberateľom tiež patrí obchodné reťazce TescoKauflandAholdGlobusIntersparEurest a Billa.

S vyhľadaním priestor pre nové distribučné centrum spoločnosti pomáhal priemyselný tím 108 AGENCY.

Viac o spoločnosti Country Life na www.countrylife.cz.

Späť