30november2015

108 AGENCY získala cenu CIJ Awards v kategórii Best Local Real Estate Agency

108 AGENCY prevzala na slávnostnom vyhlasovaní cien CIJ Awards 2015 Czech Republic ocenenie „Best Local Real Estate Agency“ („Najlepšia miestna realitná agentúra“). Ceny každoročne udeľuje medzinárodný realitný magazín Construction & Investment Journal významným projektom, jednotlivcom a spoločnostiam na českom realitnom trhu. Tohtoročný 15. Ročník sa uskutočnil 26. novembra v hoteli Marriott v Prahe.

Veľmi si vážime toto ocenenie. Je odrazom, našej vytrvalej práce a nadšenia pre to, čo robíme. Radi by sme poďakovali všetkým našim klientom a obchodným partnerom za vloženú dôveru, vďaka ktorej môžeme dosahovať takéto úspechy,“ povedal Jakub Holec, konateľ spoločnosti 108 AGENCY.

108 AGENCY je česká poradenská spoločnosť v oblasti komerčných nehnuteľností. Špecializuje sa na prenájom, predaj a správu nehnuteľností, poskytuje investičné poradenstvo a zaisťuje marketing developerských projektov. 108 AGENCY spolupracuje s prednými realitnými developermi a medzi jej klientov patrí široké spektrum tuzemských ako aj zahraničných spoločností z rôznych oblastí podnikania. Vznikla v roku 2009 a v súčasnej dobe pôsobí v Českej republike a na Slovensku.

Späť