30
november 2015

108 AGENCY získala cenu CIJ Awards v kategórii Best Local Real Estate Agency

  • Kancelárie
  • Priemysel
  • Investície

108 AGENCY prevzala na slávnostnom vyhlasovaní cien CIJ Awards 2015 Czech Republic ocenenie „Best Local Real Estate Agency“ („Najlepšia miestna realitná agentúra“). Ceny každoročne udeľuje medzinárodný realitný magazín Construction & Investment Journal významným projektom, jednotlivcom a spoločnostiam na českom realitnom trhu. Tohtoročný 15. Ročník sa uskutočnil 26. novembra v hoteli Marriott v Prahe.

Veľmi si vážime toto ocenenie. Je odrazom, našej vytrvalej práce a nadšenia pre to, čo robíme. Radi by sme poďakovali všetkým našim klientom a obchodným partnerom za vloženú dôveru, vďaka ktorej môžeme dosahovať takéto úspechy,“ povedal Jakub Holec, konateľ spoločnosti 108 AGENCY.

108 AGENCY je česká poradenská spoločnosť v oblasti komerčných nehnuteľností. Špecializuje sa na prenájom, predaj a správu nehnuteľností, poskytuje investičné poradenstvo a zaisťuje marketing developerských projektov. 108 AGENCY spolupracuje s prednými realitnými developermi a medzi jej klientov patrí široké spektrum tuzemských ako aj zahraničných spoločností z rôznych oblastí podnikania. Vznikla v roku 2009 a v súčasnej dobe pôsobí v Českej republike a na Slovensku.

Späť