01september2017

108 AGENCY nominovaná v dvoch kategóriách na CIJ Awards 2017

Construction and InvestmentJournal (CIJ), platforma zameraná na poskytovanie najavších informácií zo sveta komerčných nehnuteľností, odhalila nominácie pre už trinásty ročník tradične udeľovaných ocenení, CIJ Awards Slovakia. Spoločnosť 108 AGENCY Slovensko s potešením oznamuje, že tento rok sa bude uchádzať o získanie titulu v 2 kategóriách.

Aktivita 108 AGENCY Slovensko na poli prenájmov industriálnych nehnuteľností v roku 2017 výrazne narástla, a preto nominácia v kategórii Rising Star of the Year nie je žiadnym prekvapením. Industriálny tím sa na Slovensku zaradil medzi najambicióznejšie tímy a úzkou spoluprácou s českým tímom zabezpečil prenájmy pre viaceré lokálne ako aj medzinárodné spoločnosti. Nech všetkých hovorí prenájom pre spoločnosť MCSyncro a 7.000 metrov štvorcových v priemyselnom parku Prologis park Nitra, alebo Enics Slovakia a 4.500 metrov štvorcových v Dubnici nad Váhom. Celkový prenájom skladových a výrobných ploch narástol oproti predchádzajúcemu roku takmer päťnásobne. 108 AGENCY zabojuje aj v kategórii Best Warehouse Power Broker Team.

Našu nomináciu vnímame ako potvrdenie odborných kvalít spoločnosti a veríme, že nadviažeme na ocenenia nášho českého tímu z minulých rokov,“ uviedla k nominácii Miroslava ŠáchováManaging Director 108 AGENCY Slovensko,

Späť