12november2019

108 AGENCY MIERI NA CIJ AWARDS

CIJ, CEE & SEE, európsky realitný sprostredkovateľ digitálnych a tlačových správ, bude poriadať už 19. medzinárodný večer CIJ Awards v centre Prahy a centre Bratislavy. Tieto ceny sú najvýznamnejšou udalosťou v oblasti komerčných nehnuteľností v Českej a Slovenskej republike. Tohtoročné udeľovanie sa bude konať 21. novembra na Slovensku a 28. novembra v Prahe v Slovanskom dome.

V roku 2018 sa českej a slovenskej pobočke 108 AGENCY podarilo zvíťaziť hneď v niekoľkých kategóriach. Tento rok sa budeme snažiť na náš úspech naviazať.

V roku 2019 sme boli nominovaní v štyroch kategóriach:
• Best Warehouse Real Estate Agency
• Best Land Transaction
• Best Tenant
• Best Real Estate Leadership/Professiona
l

Best Warehouse Real Estate Agency – kategória zahŕňa úspechy spoločnosti dosiahnuté za posledných 12 mesiacov pôsobenia na trhu.

Best Land Transaction – do tejto kategórie bol nominovaný projekt Jana Hospodára, Head of Investment oddelenia. V Českej Lipe, Dobranove sa podarilo vytvoriť novú regionálnu priemyselnú zónu, zceliť územie dvoch vlastníkov a zaistiť budúcu kúpnu zmluvu pre prvú aj druhú etapu o celkovej rozlohe 90.000 m². Komplexné poradenstvo zo strany 108 AGENCY od počiatku do samotného predaju pozemku po získaní právomocného územného rozhodnutia trvalo 32 mesiacov.

Best Tenant – do kategórie najlepšieho nájomcu sme nominovali spoločnosť EMERGE. EMERGE bola zastupovaná 108 AGENCY pri sprostredkovaní 8.000 m² v logistickej hale MB2, ktorá bude obsluhovať rozšírenie výroby v CTParku Mladá Boleslav, budova MB4. Tu aktuálne prebieha lisovanie a tiež zváranie komponentov pomocou robotov KUKA (automatizácia) do výroby závodu ŠKODA AUTO. Budova MB2 bude slúžiť na skladovanie hotových výrobkov aj vstupných materiálov do výroby.

Best Real Estate Leadership/Professional – ako najlepší real estate profesionál byl nominovanýn Jakub Holec, zakladatel a CEO 108 AGENCY za českú stranu a Branislav Jendek, Managing Director zo slovenskej 108-čky.

Detailnejšie informácie k jednotlivým kategóriam a možnosť hlasovať nájdete pod odkazom https://awards.cijeurope.com/sk/

Späť